Началник склад - Готова продукция

Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш уважаван клиент, занимаващ се с производството и предлагането на широка гама ветеринарни и фуражни продукти, търсим да назначим мотивиран, отговорен кандидат, които да заема длъжността:

НАЧАЛНИК СКЛАД - Готова продукция

Отговорности:

Контрол, организация и отговорност за физическото и документалното приемане и експедиране на готова продукция към и от склада;
Организиране и следене за правилната подредба и съхранение на продукцията в склада;
Издаване и обработване на складови документи;
Въвеждане на данни в интегрираната информационна система;
Участване при извършването на инвентаризацията в склада;
Носене на материална отговорност при заприхождаване, съхраняване и разходване на продукцията в склада;
Приемане и оформяне на поръчки направени от клиентите по предварителна заявка и на място;
Оформяне на необходимия комплект от документи съпъстващи всяка доставка на стоки на вътрешния пазар;
Изработване на документите по експортни поръчки;
Заявяване, проследяване и контролиране транспортните процеси на територията на страната и Чужбина;
Логическо мислене по време на процеса - от постъпване на поръчката, през организирането и до експедиция;
Водене на отчетност и текущо подреждане на документооборота;
Висока организираност и способност за подреждане на приоритети.

Основни изисквания:

Икономическо образование;
Препоръчителен предишен опит - около 3 години;
Техническа грамотност - работа с компютър, интернет, Excel, Outlook;
Умения за работа с документи;
Опит с Бизнес навигатор програми;
Мотивация, инициативност, логическо мислене.

Компанията предлага:

Мотивиращо възнаграждение;
Ваучери за храна;
Вътрешнофирмено обучение;
Служебен телефон;
Служебен транспорт до служебното място;
Застраховка срещу злополука;
Възможности за работа и професионално израстване.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля
изпратете вашето актуално CV.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!
Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

13.06.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК