СПЕЦИАЛИСТ ПРОДАЖБИ

Във връзка с разширяването на дейността си, Фирма „Киров Хай-Енд България“ търси да назначи човек за позицията СПЕЦИАЛИСТ ПРОДАЖБИ на хай-фи аудио техника, в един от най-големите МОЛ-ове в София. Кандидатът трябва да бъде гъвкав, общителен и адаптивен. За нас е изключително важно умението за работа в екип и креативността!

ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
Активно маркетира продуктите на фирмата;
Изготвя оферти към клиенти;
Посреща и обслужва клиенти в търговския обект според корпоративните стандарти на компанията;
Притежава отлични комуникативни умения и консултира клиентите с ентусиазъм;
Поддържа търговския вид и висока хигиена на работното си място.

ИЗИСКВАНИЯ:
Завършено средно или висше образование;
Владеене на Английски език на работно ниво;
Висока езикова култура;
Желание за работа!
Опит в продажбите (предимство е опит и познания в сферата на аудио/видео технологиите и др.);
Проявяване на постоянна заинтересованост към нововъведения и иновации при предлаганите продукти и системи, както и при конкурентни на тях продукти;
Има отлични основни познания за стандартите при аудио/видео технологиите и потребителската електроника като цяло;
Креативна, инициативна, отговорна и амбициозна личност, ориентирана към постигане на резултати;
Способност за ефективна работа в динамична среда.
Умения за работа в екип;
Комуникативен и отговорен, със силно изявена инициативност;
Сериозно отношение към работата си;
Активна комуникация с потенциални клиенти;
Опит при работа с MS Windows (Word, Excel) - задължително;
Опит при работа с Microinvest, POS терминал, касов апарат - препоръчително;

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
Продуктово обучение според стандартите на добрите търговски и маркетинг практики;
Работа в модерна среда с отбрани клиенти;
Мотивиращо възнаграждение;
Възможност за дългосрочно развитие във фирма с установени позиции на пазара.
Трудов договор съобразен с българското законодателство;
Работно време на търговския обект: всеки ден (от понеделник до неделя);
График със смени
Работно време: от 10:00 до 22:00ч (15 работни дни в месеца);
Месторабота: София

Личните Ви данни са защитени съгласно ЗЗЛД.
Ако това е търсената от Ваc позиция и Вие смятате, че сте достатъчно мотивирана, отговорна и компетентна личност, отговаряща на посочените изисквания, моля изпратете Вашето CV, мотивационно писмо и актуална снимка.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1000 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. Царица Йоана 49

Дата:

26.06.2017

Организация:

Киров Хай-Енд България ЕООД

Повече информация за Киров Хай-Енд България ЕООД може да получите ТУК