Обслужващ бензиностанция

Бензиностанция на Омникар Ойл (бензиностанция Петрол на надлез Родопи) в гр. Пловдив набира кандидати за служители за зареждане на гориво

Работотата е по график на смени (само дневни).

Изисквания към кандидатите:
1. Комуникативност и умения за работа с клиенти;
2. Умения за работа в колектив;
3. Стриктно спазване на вътрешните правила за работа и коректно изпълнение на служебните задължения;

Основни задължения на служителите:
1. обслужване на клиентите зареждащи гориво;
2. предлагане и продажба на клиентите на стоки за автомобила;
3. любезно и приветливо отношение към клиентите;
4. пълно съдействие при провеждане на промоционални активности;
5. поддържане на ред и чистота на работното място

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1000 лева на месец

Категория:

Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

30.10.2017

Организация:

Омникар ойл ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Омникар ойл ЕООД може да получите ТУК