Продавач-касиер

Ние сме българска верига пекарни, които предлагат на своите клиенти традиционни печива.Опитваме се да изградим верига от обекти, които да предлагат на нашите клиенти висококачествени продукти, в чиста и приятна атмосфера, поднесени любезно и с усмивка.
В тази връзка търсим да назначим служители на позицията Продавач-консултант.

Основни задължения:

- Работа на каса
- Поддържане на чистота и хигиена на работното място
- Поддържане на добрата визия на обекта

- Любезно и учтиво обслужване на клиентите

Изисквания:
- Опит в обслужването на клиенти- не е задължителен
- Основна компютърна грамотност

Ние предлагаме:

- Трудов договор и осигуровки изцяло за сметка на работодателя
- Коректни взаимоотношения
- Възможност за развитие

- Възнаграждение 700 лв чисто

- Дневен порцион

Ако смяташ, че ние сме твоят бъдещ работодател и ако за теб работата с хора и предлагането на любезно обслужване е удоволствие, то ние очакваме твоята автобиография.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 700 до 0 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

28.06.2017

Организация:

Софийска баница ООД

Повече информация за Софийска баница ООД може да получите ТУК