ТЪРГОВСКИ СПЕЦИАЛИСТ

ДЖЕНЕРАЛ ДИСТРИБЮШЪН АД е един от най-големите търговци на едро в страната, специализирани в дистрибуцията на ръчни, измервателни, хоби и професионални инструменти, електро- и пневматични инструменти, заваръчна техника, компресори и генератори, малогабаритна строителна механизация – бетонобъркачки и ръчни колички, скрепителни елементи, гресиращо и смазочно оборудване и др.

Клиенти на компанията са едни от най-големите търговски вериги като Метро кеш енд кери, Мр. Бриколаж, Практикер, Баумакс, Практис, Кауфланд, Мастерхаус, Баухаус и др. и повечето от най-големите търговски обекти и строителни борси в цялата страна. Дружеството разполага със собствена дистрибуторска мрежа и складови бази в 7 от най-големите градове в България.

Компанията продава собствена марка BOLTER и дистрибутира лидери в световен мащаб като FORCE, TELWIN, LIMEX, STRUC, Kilmak, PRESSOL, Pferd, ASKAYNAK, MUNGO, Gedore и FINI.

Търсим да назначим Търговски специалист за гр. Плевен и региона.

Отговорности:

- Провежда срещи със съществуващите клиенти - търговски вериги, дистрибутори, железарии, строителни хипермаркети, складове.
- Привлича нови клиенти.
- Консултира клиентите за най-подходящите за техните нужди продукти, разширява асортимента на поръчваните от тях артикули. Договаря търговски условия и сключва сделки.
- Следи за навременното и качествено обслужване на клиентите.
- Следи състоянието на пазара, тенденциите, продуктовите новости.
- Изготвя отчети за дейността си.

Изисквания:

- Опит в активните продажби; опитът в работа с подобен тип клиенти е важно предимство;
- Енергичност, активност, амбиция;
- Отлични комуникативни и търговски умения;
- Способност да планира приоритетите и организира работата си;
- Желание за работа в екип;
- Техническа грамотност;
- Шофьорска книжка кат. В.

Компанията предлага:

- Дългосрочна работа в наложила се на пазара компания;
- Работа с продукти на утвърдени марки;
- Начално обучение; продуктови и търговски обучения;
- Сплотен и приятелски настроен екип;
- Динамична работа, свързана с много комуникация с хора и даваща възможности за постигане на високи резултати;
- Отлично заплащане, включващо твърдо възнаграждение и бонусна част;
- Служебен автомобил и телефон.

Ако откривате себе си в описаната позиция, моля изпратете автобиография и снимка.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност и само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Данните, които предоставяте доброволно, са лични данни по ЗЗЛД и подлежат на специална защита. Ние поемаме ангажимента да ги опазваме, съхраняваме и използваме само във връзка с регистрирането на Вашата кандидатура за работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Нехранителни продукти
Промишлени продукти

Населено място:

Гр. Плевен

гр. София, ра Овча купел, п.код 1632, ЖК. „Овча купел” II, бл. 3, вх. А, ап. 25

Дата:

05.07.2017

Организация:

ДЖЕНЕРАЛ ДИСТРИБЮШЪН АД

Повече информация за ДЖЕНЕРАЛ ДИСТРИБЮШЪН АД може да получите ТУК