Хигиенист/ка

За своите нужди компанията търси да назначи служител на длъжност Хигиенист/ка

Отговорности на работното място:

- Oсновно почистване на офисa
- Грижа за зеленината в офиса

Компанията предлага:
- Трудов договор
- Заплащане по договаряне
- Почивни дни - събота, неделя и всички официални празници

Офисът се намира на удобна локация в кв.Лозенец, в непосредствена близост до Южен парк.
Моля да кандидатстват хора, които търсят постоянна, а не временна или почасова заетост.
Опит в сферата ще се счита за предимство.

Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за Защита на Личните Данни. Работодателят, в качеството си на администратор, гарантира пълна защита на конфиденциалността на личните данни.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Основно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. София

Дата:

15.07.2024

Организация:

КЕСЕКЕДА ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за КЕСЕКЕДА ЕООД може да получите ТУК