Мениджър внос с турски език

Фирма занимаваща се с внос на плодове и зеленчуци

Във връзка с разширяващата си дейност „Фрешко Фрут "ЕООД търси да назначи на постоянна работа Мениджър внос с турски език

- Осъществява пряк контакт с доставчиците от чужбина
- Намиране на нови и поддържане на вече съществуващите доставчици
- Договаря условия на работа със съответния доставчик
- Работи в съответствие с установени от дружеството процедури и нормативни изисквания;
- Командировки в чужбина

Отговорности
Изисквания:

- Опит при комуникация с клиенти;
- Умение за мотивиране и водене на преговори;
- Отлични комуникативни умения;
- Компютърна грамотност;
- Организираност и мотивация за постигане на резултати.

Ние предлагаме:

- Трудов договор;
- Динамична работа в колектив и приятна атмосфера;
- Възнаграждение - фиксирано и бонуси, обвързани с постигнатите резултати;
- Възможност за професионално развитие.

Ако нашето предложение Ви е заинтригувало, изпратете Вашата автобиография с актуална снимка. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на подбора.
Месторабота: София / България

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Турски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Дата:

31.03.2019

Организация:

Толев

Детайли за организацията:

Повече информация за Толев може да получите ТУК