Търговски мениджър (канцеларски материали) с руски и английски език

Балканинвест ЕУ ЕООД е регистрирана българска фирма за подбор на персонал, лицензирана от Министерството по труда и социалната политика на Република България. Нашият подход е да подпомогнем интернационално насочени компании да открият точните кандидати за тях.

За наш клиент, фирма от Северна Европа, търсим човек за позицията Търговски мениджър (канцеларски материали).

Отговорности:
-Пълно поемане на отговорност по продажбите на фирмата на българския пазар
-Комуникация със съществуващите вече клиенти и дистрибутори, фирми и други
-Търсене на нови клиенти
-Водене на преговори с клиенти
-Повишаване на продажбите и разширяване на дистрибуцията(спрямо стратегическите планове на компанията)
-Участие в международни изложения
-Седмично планиране и изготвяне на репорти до главния офис
-Координация на доставките
-Проследяване на наличността
-Изучаване на конкуренцията
-Позицията няма да изисква управление на екип

Изисквания към кандидатите:
-Професионалният опит с продажбите на канцеларски материали (малки офис материали – химикалки, папки и т.н.) е задължителен
-Мотивиран и добре организиран
-Свободно владеене на Английски и Руски език
-Активен шофьор със собствена кола
-Готовност за започване в домашен офис в София

Нашият клиент предлага:

-Атрактивно заплащане
-Покриване на разходити, придобити при използването на личния автомобил и мобилния телефон
-Възможност за креативност в разработването на бизнеса

Ако тази възможност Ви се струва привлекателна, изпратете ни вашето CV на аглийски език. Всяка информация за кандидатите ще бъде третирана като конфиденциална. Балканинвест.ЕУ притежава лиценз от Националната Агенция по заетостта № 1757 и № 1758

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. "Коста Лулчев" 17, 1113 София, България

Дата:

14.07.2017

Организация:

"Балканинвест.ЕУ" ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за "Балканинвест.ЕУ" ЕООД може да получите ТУК