Продавач - консултант

Описание

Станете част от нашия екип!

Office 1 Superstore, търси да назначи

ПРОДАВАЧ КОНСУЛТАНТ ЗА ГР. СОФИЯ

Вашите задължения ще бъдат:
* Продажба на продукти и услуги в "Office 1 Superstore";
* Бързо и качествено обслужване на клиенти в търговския обект;
* Утвърждаване на положителен имидж на търговската марка "Office 1 Superstore";
* Работа с касов апарат;
* Работа с документи и процедури;
* Mатериална отговорност за стоките и документите в обекта.

От Вас очакваме:
* Отлични комуникативни способности и умение за работа в екип;
* Търговски умения;
* Добро ниво на компютърна грамотност /MS Office/.

Ние предлагаме:
* Перспективна работа в млад и амбициозен екип;
* Възможност за реализация в една от водещите компании на пазара;
* Мотивиращо възнаграждение.

Ако предизвикателствата Ви привличат и предложението ни Ви заинтригува, изпратете актуална автобиография и снимка.

Контакт ще бъде установен само с одобрените по документи кандидати.

Кандидатурите се разглеждат при стриктна конфиденциалност и според ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. Цариградско шосе 139

Дата:

17.07.2017

Организация:

Кооперация Панда

Детайли за организацията:

Повече информация за Кооперация Панда може да получите ТУК