Продавач-консултант

АСТЕЛА ЕООД е официален представител за България на италианските модни брандове Blumarine, Blugirl, Alberta Ferretti, Ermanno by Ermanno Scervino.

За своя бутик, АСТЕЛА търси да назначи ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ.

Отговорности:
- консултиране и професионално обслужване на клиентите при избора на тоалет
- познаване номенклатурата от стоки на бутика;
- следене на складовите наличности;
- завеждане на стока;

Изисквания:
- лоялност и отговорност;
- комуникативност и динамичност;
- организираност;
- умение за работа в екип;
- познания по Английски език и компютърна грамотност са предимство;
- опит в продажбите на луксозни дамски облекла е предимство.

Ние предлагаме:
- работа в динамична и приятна среда с млад и мотивиран екип;
- усъвършенстване на вашите способности и умения;
- стартово нетно възнаграждение - 850 лв. - 20 работни дни платен годишен отпуск;
Очакваме Вашите CV-та с актуална снимка, а одобрените кандидати ще поканим на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 850 до 850 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Гр. София, ул. Бигла 37

Дата:

20.07.2017

Организация:

АСТЕЛА ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за АСТЕЛА ЕООД може да получите ТУК