РАБОТНИК ПОДГОТОВКА НА ЗАЯВКИ В СКЛАД

"АКСОН България" ООД е водеща фирма в областта на дистрибуцията на бързооборотни стоки
и търси да назначи работник за подготовка на заявки за клиенти в логистичния център в кв. Обеля, ндустриална зона.

Изисквания към кандидатите:
- Средно образование;
- Умения за работа в екип;
- Коректност;

Отговорности:
- Физическо набиране на заявки с мобилно устройство за доставки до крайни клиенти;
- Извършване на товаро-разтоварни дейности;
- Участие в инвентаризации;

Предлагаме:
- Трудов договор;
- 8 часов работен ден на две смени: 1-ва от 7.30-16.30 и 2-ра от 13.00 - 22.00 часа;
- 5 дневна работна седмица;
- Твърдо и допълнително месечно възнаграждение;
- Осигуряване според изискванията на Българското законодателство;
- Фирмено обучение;
- Възможност за израстване в компанията.

Работното място е в кв.Обеля, Индустриална зона.
Ако желаете да станете част от нашия екип, изпратете кандидатурата си - автобиография и актуална снимка, като използвате бутона "Кандидатствай по тази обява".

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю!

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Нехранителни продукти
Хранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Георги Караславов 14А, София 1360, София-град

Дата:

21.09.2017

Организация:

АКСОН БЪЛГАРИЯ АД

Детайли за организацията:

Повече информация за АКСОН БЪЛГАРИЯ АД може да получите ТУК