Търговски представители

Център за професионално обучение търси търговски представители по програма "Ваучери за заети лица". Тази програма е много добра възможност за голяма група от хора, чието професионално обучение ще бъде финансирано от европейските фондове.

Учебният център е специализиран в областта на компютърните науки и предлага професионално обучение в професии с добра реализация на трудовия пазар като
Програмиране, Компютърна анимация, Електронна търговия, Мехатроника и др.

Ако искате да помогнете на повече хора, които имат желание да повишат квалификацията си или търсят нови възможности чрез преквалифиция, кандидатствайте по тази обява.

Отговорности:

- Привличане на нови клиенти - частни лица и/или организации;
- Планиране и реализиране на собствена маркетингова стратегия;
- Отчетност относно извършените дейности;

Компанията търси:

- Усмихнати и позитивни личности;
- Отлични комуникативни умения;
- Отговорност към поетите ангажименти;

Компанията предлага:

- Граждански договор;
- Много добро процентно възнаграждение;
- Гъвкаво работно време;
- Възможност за работа и след програмата;

Моля, изпращайте автобиография със снимка.
Ще се свържем с одобрените кандидати за позицията.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Почасова

Договор:
Граждански

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Трудово възнаграждение:

От 700 до 1500 лева на месец

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София, Гр. Перник, Гр. Пазарджик

Дата:

03.08.2017

Организация:

Уебинар глобал ЕООД

Повече информация за Уебинар глобал ЕООД може да получите ТУК