Управител бензиностанция

Описание

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

-Планира, организира, координира и контролира цялостната дейност на обекта, съгласно утвърдените фирмени процедури и законовите разпоредби;
-Контролира стоковата наличност и спазването на стандарта за работа и обслужване на клиенти;
- Разработва мрежа от доставчици, подготвя, прави заявки и контролира приема на стоки и горива;
- Ръководи и организира работата на персонала на обекта;
- Управлява приходите и разходите на търговския обект, съобразно вътрешнофирмените разпоредби;
- Отговаря за резултатите и представянето на търговския обект;
- Изготвя справки и анализи за постигнатите резултати;
- Готовност за ежедневни пътувания до работното място.

ИЗИСКВАНИЯ:

• Опит на подобна позиция - минимум 2 години;
• Административни, организационни и управленски умения;
• Отлична компютърна грамотност;
• Комуникативност и умения за работа в екип;
• Свидетелство за управление на МПС .

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

- Трудов договор и осигуровки;
- Конкурентно възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
- Възможност за професионално развитие.

Ако отговаряте на посочените изисквания и проявявате интерес към позицията, моля изпратете Ваша автобиография, мотивационно писмо и актуална снимка.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Нехранителни продукти

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

15.08.2017

Организация:

КУШ ГРУП ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за КУШ ГРУП ЕООД може да получите ТУК