Помощен персонал / Подреждане и аранжиране на стоки- Слънчев бряг

Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За нов клиент търсим да назначим амбициозни и мотивирани за работа кандидати на позиция:

Помощен персонал / Подреждане и аранжиране на стоки

Какво можем да ти предложим ние:
Работа на смени на график;
Задължително плащане по банков път;
Заплащане - 9 нето на час.
Нашите изисквания:

Навършени 18г.;
ЗДРАВНА КНИЖКА;
Сериозно и професионално отношение към работата;
Умение за работа в екип.

Какви ще са част от твоите задължения:
Предоставяш отлично обслужване във всички зони на магазина;
Получаваш и обработваш доставките със стока съгласно вътрешните правила на фирмата;
Грижа за вида на магазина.

Ако виждаш себе си в тази роля, ако искаш да съчетаеш личните ангажименти, университета и ново професионално начинание, ние ще сме щастливи да те приветстваме в нашия екип!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Менпауър България притежава лицензен номер 382 / 29.11.2021 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. Друг

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

24.04.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК