Оператор/ка производство - електроника (опитът не е задължителен) - кв.Дружба

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Във връзка с развитие на дейността на нашия клиент – водеща Немска производствена компания, ние търсим сериозни, прецизни и мотивирани кандидати за позицията:

Какво получавате:

• Работа по стандарт с ясни отговорности;
• Въвеждащо обучение;
• 800лв. стартиращо възнаграждение;
• Множество обучения, свързани с производствения процес и възможности за професионално развитие;
• 60лв. Ваучери за храна;

Отговорности и задължения:
• Сглобяване на електронни компоненти спрямо производствените норми и качеството;
• Качествен визуален контрол на готовата продукция;
• Спояване на финни компоненти;
• Преопаковане и поставяне на стикери;

Изисквания:
• Средно образование;
• Опит на подобна длъжност се счита за предимство;
• Комуникативност, работа в екип и в динамично променяща се среда;
• Готовност за работа на дневни смени.

Ако желаете да проверите тази възможност за кариерно развитие, моля, изпратете актуална автобиография и ние ще се свържем с вас за повече информация.
Поверителността на Вашите данни е гарантирана! Благодарим ви.

Менпауър България притежава лицензен номер № 183 / 27.12.2021 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

06.02.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК