Продавач Консултант - Козметика

Европа Консулт ЕООД предлага решения по набиране и подбор на служители в широк спектър от бизнес сектори и професии. Екипът ни се стреми да осигури най-добрите резултати при наемането на необходимите специалисти за клиентите ни.

Агенцията е създадена през 2003г., като работи едновременно на българския и европейски пазар на труда. Ние вярваме, че човешкият капитал е основата на всяка успешна компания, а ние сме тези, които сме доказали, че можем да го осигурим.

За наш клиент, дистрибутор на козметика и хранителни добавки , търсим Продавач - Консултант за магазин в град Пловдив .

Отговорности:

Консултиране на клиентите на магазина;

Консултиране на клиенти по телефон;

Работа с офис техника:

Водене на отчети за постигнатите продажби;

Изисквания:

Отлични комуникативни умения;

Добра компютърна грамотност;

Английски или руски език ще се счита за предимство;

Желание за работа в екип;

Ако позицията представлява итнерес за Вас, моля да ни изпратите актуална автобиография и снимка. Ще се свържем единствено с одобрените по документи кандидати.

ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД /регистрирана за извършване на посредническа дейност в България (лиценз №1801 от 19.11.2014г.) и чужбина(лиценз №1802 от 19.11.2014г.)/

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

31.08.2017

Организация:

Evropa Konsult

Детайли за организацията:

Повече информация за Evropa Konsult може да получите ТУК