Продавач-Касиер

Описание

Кулинарен салон в гр.София търси Продавач-касиер

Описание на позицията:

• Oбслужване на клиенти в салон и на каса в магазин с топла и студена витрина
• Приготвяне на топли напитки и сандвичи
• Компетентност и приложение на всички процедури, свързани с безопасност на храните
HACCP
• Осигуряване на възможно най-доброто обслужване на клиентите

Изисквания за длъжността:

• Професионален опит в обслужване на клиенти
• Адаптивност, Експедитивност
• Коректност,Тактичност
• Отговорност към възложените задачи
• Лоялност
• Умение за работа в екип
• Инициативност и стремеж към постигане на максимално добри резултати
• Правилен подход към клиентите
Опазване авторитета на Компанията

Ние предлагаме:

• Петдневна работна седмица на 8-часов работен ден с почивни дни събота и неделя
• Трудов договор
• Месечен бонус
• Възможности за развитие
• Високо професионална и бързо развиваща се работна среда
• Дневен порцион
• Лоялност

В случай,че обявата представлява интерес за вас,може да кандидатствате по тази обява,
като изберете бутона "Кандидатствай по тази обява" и изпратите кратка автобиография,
придружена с актуална снимка.

Всички кандидатури ще бъдат преглеждани при пълна конфиденциалност.
Предоставянето на лични данни по тази обява е доброволно и те ще бъдат използвани
единствено и само за целите на подбора.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати за насрочване на среща.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Хранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Дата:

05.09.2017

Организация:

ВИКАБ ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ВИКАБ ООД може да получите ТУК