Отговорник техническа поддръжка на непълно работно време за хипермаркет Kaufland, гр. Пазарджик

Описание

Отговорник техническа поддръжка на непълно работно време
за хипермаркет Kaufland, гр. Пазарджик

Дай успешен старт на кариерата си в международна търговска компания, която залага на резултати, динамика и коректност. Със своята всеотдайна работа над 6400 служители в България допринасят значително за нашия успех. При нас ще откриеш многообразие от възможности, за да покажеш най-доброто от себе си.

Твоите задачи:
отговорност за съблюдаването на всички вътрешнофирмени принципи, свързани с техническата поддръжка и функциониране на сградата, инсталациите, машините, съоръженията и оборудването
гарантиране изрядното протичане на процесите в тази сфера на отговорност и свързаните с това сигурност, безопасност, пожаробезопасност и хигиена на труда
при необходимост извършване на дребни ремонтни дейности на движимо и недвижимо имущество
координация, контрол, прием и документиране на извършеното от външни фирми сервизно обслужване
провеждане на необходимите инструктажи, обучения и тренировки по безопасност, пожаробезопасност и хигиена на труда

Твоят профил:
завършено висше или средно техническо образование
електротехническа квалификация по безопасност (минимум трета квалификационна група)
трудов стаж по специалността (минимум 3 години)
готовност за работа на смени на непълно (4 ч.) работно време
добри организационни умения и високо ниво на лична отговорност

Нашето предложение:
конкурентно месечно възнаграждение, 3-месечен изпитателен срок, социален пакет от придобивки: ежемесечни ваучери за храна на стойност 60 лв., допълнително здравно осигуряване и спортна карта със самоучастие
21 дни платен годишен отпуск, нарастващ с увеличаване на стажа ти в компанията и възможност за до 3 месеца неплатен "творчески" отпуск след навършване на 5 години в Kaufland
гъвкаво работно време
възможности за начално и надграждащо обучение и кариерно развитие в международна компания и участие във вътрешни инициативи и корпоративни събития
подаръчни пакети при раждане на дете, ученик в семейството, както и за коледните празници

Твоята кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Личните данни, които доброволно предоставяш, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

За контакти:
Кауфланд България ЕООД енд Ко. КД
гр. Пазарджик, ул. Димчо Дебелянов №3

Нека започнем съвместна работа за едно успешно бъдеще.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. Пазарджик

Адрес:

1233 София, ул Скопие 1 А

Дата:

15.07.2020

Организация:

Кауфланд България ЕООД енд Ко КД

Повече информация за Кауфланд България ЕООД енд Ко КД може да получите ТУК