Специалист Организация Продажби - София

Дай успешен старт на кариерата си в международна търговска компания, която залага на резултати, динамика и коректност. Със своята всеотдайна работа над 6400 служители в България допринасят значително за нашия успех. При нас ще откриеш многообразие от възможности, за да покажеш най-доброто от себе си.

Твоите задачи:

• участие в разработването и оптимизацията на процесите и системите, свързани с доставката
• позиционирането и продажбата на стоки
• координиране на изпълнението на проекти за внедряване в компанията
• непрекъсната комуникация с всички отдели на национално и международно ниво
• активно подпомагане на организационните дейности в отдела

Твоят профил:

• завършено висше икономическо образование
• отлични познания по MS office пакет, като владеенето на Excel е задължително
• много добро владеене на немски и/или английски език писмено и говоримо
• притежаване на шофьорска книжка категория Б е предимство

Нашето предложение:

Като специалист ще станете част от Програмата за развитие в Дирекция Продажби. Ще придобиете опит в работата по проекти за срок от 12 месеца, като след успешното им завършване ние ви предоставяме и възможността за последваща дългосрочна реализация в подходящо звено на компанията. В рамките на програмата ще се запознаете с ключови звена в Кауфланд България, ще натрупате опит в реализирането на проекти и ще имате възможност да докажете своите способности и потенциал за развитие.
При нас те очакват отговорни и интересни задачи в динамичен екип, мотивираща работна среда, изградена на основата на взаимно уважение, доверие и признание. Наред с разнообразните възможности за кариера и развитие ние ти предлагаме атрактивно възнаграждение и много добър допълнителен социален пакет - ежемесечни ваучери за храна на стойност 60 лв., допълнително здравно застраховане, спортна карта, въвеждащо и надграждащо обучение и др.
Ако сме предизвикали твоя интерес, моля изпрати ни твоята автобиография за кандидатстване.

Твоята кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Личните данни, които доброволно предоставяш, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

За контакти:

Кауфланд България ЕООД енд КО КД
отдел Подбор
1233 София ул. Скопие 1А

Нека започнем съвместна работа за едно успешно бъдеще.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1233 София, ул Скопие 1 А

Дата:

10.10.2019

Организация:

Кауфланд България ЕООД енд Ко КД

Повече информация за Кауфланд България ЕООД енд Ко КД може да получите ТУК