Ръководител отдел продажби

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента за наш клиент, водеща международна компания в производството на тежки метали, търсим да назначим:

Основни задължения:

Разработва и прилага търговска стратегия за поверения му регион;
Търси възможност за растеж на продажбите чрез развитие на базата клиенти;
Отговаря за изпълнението на продажбите;
Менажира ключови клиенти и поема лична отговорност към тях;
Прилага стратегии за информиране и комуникация с настоящи и потенциални партньори;
Осигурява контрол на вземания
Ръководи екип от около 10 служители.

Компанията предлага:

Работа във водеща утвърдена компания, лидер в бранша
Възможност за развитие, трупане на богат опит и знания;
Конкурентно възнаграждение на месечна база;
Бонус възнаграждения;
Служебен автомобил, телефон и лаптоп;
Допълнителен социален пакет.

Изисквания:

Висше образование (технически, икономически, хуманитарен профил) ;
Опит в управлението на хора;
Познаване на пазара в сектора;
Способност за ефективна работа с клиенти;
Свободно ползване на руски и/или английски писмено и говоримо;
Способност за работа в интензивна работна среда;
Инициативен с отлични комуникативни умения;
Иновативност, подход за сътрудничество, висока култура на общуване.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 1510/14.09.2012 валиден до 14.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

12.09.2017

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК