Продавач-консултант

“Fashion Gallery” са утвърждаващи се вече на пазара магазини, предлагащи стоки от предишен и текущ сезон с високо качество и богат асортимент от дамски, мъжки и детски дрехи ,обувки и аксесоари.

Във връзка с разширяване на търговската мрежа компанията търси да присъедини към екипа си динамични и мотивирани специалисти на длъжност: Продавач-консултант

Отговорности:

- Приветливо и учтиво посрещане на клиентите в търговския обект
- Информиране и консултиране за стоките и услугите
- Поддържане на търговски вид на стоките и следене за наличието на информационни етикети по тях
- Поддържане на изряден търговски вид и хигиена на търговския обект
- Има отговорно отношение към работните задължения
- Носене на пълна отчетна и материална отговорност
- Осъществява продажби на стоките в магазина
- Отговаря за наличностите
- Грижи се за оформянето, подредбата и добрата визия на изложените артикули и на магазина

ИЗИСКВАНИЯ

- Предишен опит на същата или подобна позиция в модния бранш
- Опит в оформяне, подредба и добра визия на магазина
- Завършено средно или висше образование
- Отлични комуникативни и презентационни умения
- Умения за работа в екип,търговски усет и ориентация към постигане на резултати
- Високо ниво на самодисциплина и организираност
- Владеене на английски език на работно ниво
- Компютърна грамотност
- На работното място не се пуши

Компанията предлага:

- Работа в динамична среда с екип от позитивни и инициативни хора
- Възможност за повишаване на квалификацията
- Комуникативно работно място
- Работно време по утвърден график ИЛИ ПО ПРЕДВАРИТЕЛНО ДОГОВОРЕНИ ДНИ ОТ СЕДМИЦАТА!
- Гарантирано месечно възнаграждение
- Допълнително материално стимулиране, обвързано с резултатите
- Много подходяща за студенти

Ако нашето предложение е привлякло интереса Ви, ако искате да се развивате в сферата на модата и търговията, то ние очакваме Ваша автобиография, заедно с актуална снимка.
За да кандидатствате, използвайте бутона "КАНДИДАТСТВАЙ ПО ТАЗИ ОБЯВА"

С всички одобрени по документи кандидати ще се свържем за провеждане на индивидуална среща.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Трудово възнаграждение:

От 650 до 700 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, с. Панчарево, м. Ширините бл.4вх.А

Дата:

18.09.2017

Организация:

Лайм груп ООД