Служители за приготвяне на бургери, сандвичи и скара

Новооткриващ се обект за бързо хранене с местоположение град София, квартал "Надежа" при метростанция "Бели Дунав",предлагащ на своите клиенти разнообразие от бургери, сандвичи, скара, гофрети, тостери, хот дог и палачинки,търси за целогодишна и дългосрочна заетост служители.

Основните ти задължения:

- Приготвяне на качествени продукти, съобразно изискванията на фирмата;
- Поддържане на приятна и конструктивна работна атмосфера;
- Осигуряване на отлично и качествено обслужване на клиентите;
- Поддържа оборудването според указаните изисквания.
- Поддържа професионален външен вид и високи хигиенни стандарти;
- Работа на каса.

Изисквания към кандидатите:
- Предишен опит на подобна позиция - ЗА ПРЕДПОЧИТАНЕ
- Да можете да започнете работа в кратки срокове;
- Позитивност, енергичност, организираност;
- Комуникативност;
- Умения за работа в екип;
- Отговорност, коректност, точност;

Фирмата предлага :

- Работа по трудов договор при отлични условия на труд в екип от млади хора и приятна атмосфера;
- Фирмено обучение, научаване на най-добрите практики в обслужващия сектор;
- Нормирано работно време : от 9:00 до 21:00 (ДВА НА ДВА работни дни).
- Стартова работна заплата : 700 лева
- Безплатна консумация в заведението.

- КАНДИДАТИ, КОИТО МОГАТ ДА ЗАПОЧНАТ ВЕДНАГА СА С ПРЕДИМСТВО!

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Трудово възнаграждение:

От 600 до 800 лева на месец

Категория:

Хранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Дата:

23.09.2017

Организация:

Трайков Медиа Груп

Повече информация за Трайков Медиа Груп може да получите ТУК