ТЪРГОВЕЦ / СЛУЖИТЕЛ ПРОДАЖБИ

Фирма СТАР-БГ.КОМ ЕООД, производител и вносител на рекламно, корпоративно и работно облекло и рекламни материали

търси да назначи

Основни задължения

• Работа с настоящи и бъдещи клиенти на фирмата

• Изготвяне на оферти

• Обработка на поръчки

• Поддържане и актуализиране на информация, свързана с продажби, планове и отчети, проследяване за правилно изпълнение и издаването на поръчките към клиентите качествено и в срок

• Работа с подизпълнители

• Участие в текущи проекти и налагането на пазара на нови продукти

Основни изисквания

• Отлични комуникационни умения

• Енергичност, инициативност, желание за професионално развитие

• Организираност и съвестно отношение към работата

• Познанията по анлийски език са предимство

Ние предлагаме:

• Мотивиращо заплащане

• Възможности за професионално развитие

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и Вашите умения и опит отговарят на нашите изисквания, моля изпратете ни автобиографията си.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Специални умения:
• Отлични комуникационни умения • Енергичност, инициативност, желание за професионално развитие • Организираност и съвестно отношение към работата • Познанията по анлийски език са предимство • Предимство би било и притежаването на шофьорска книжка

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Електронна търговия
Нехранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Димитър Петков

Дата:

25.09.2017

Организация:

СТАР-БГ.КОМ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за СТАР-БГ.КОМ ЕООД може да получите ТУК