Служители в отдели на пълно работно време за хипермаркет Kaufland, гр. Ботевград

Описание

Служители в отдели на пълно работно време
за хипермаркет Kaufland, гр. Ботевград

Дайте успешен старт на кариерата си в международна търговска компания, която залага на резултати, динамика и коректност. Със своята всеотдайна работа над 6400 служители в България допринасят значително за нашия успех. При нас ще откриете многообразие от възможности, за да покажете най-доброто от себе си.

Вашите задачи:
извършване на дейности, свързани със стоките в хипермаркета - изваждане от склада, зареждане на рафтовете
вежливо, отзивчиво и любезно обслужване на клиентите
работа с парични средства и фискални устройства.
Вашият профил:
имате завършено средно образование
любезни сте, обичате да общувате с хора и желаете да работите в екип
изпълнявате отговорно поставените задачи
имате готовност за работа на смени - на пълно (8ч.) работно време
Нашето предложение:
При нас Ви очакват отговорни и интересни задачи в динамичен екип, мотивираща работна среда, изградена на основата на взаимно уважение, доверие и признание. Наред с разнообразните възможности за кариера и развитие ние Ви предлагаме атрактивно възнаграждение и много добър допълнителен социален пакет с 3 месечен изпитателен срок, ежемесечни ваучери за храна на стойност 60 лв., допълнително здравно застраховане, спортна карта, въвеждащо и надграждащо обучение и др.

Ако сме предизвикали Вашия интерес, моля изпратете ни Вашата автобиография за кандидатстване.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

За контакти:
Кауфланд България ЕООД енд Ко. КД
На Информация – на вниманието на Администратор персонал
гр. Ботевград 2140, бул. Цар Освободител №35 Б

Нека започнем съвместна работа за едно успешно бъдеще.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 850 до 850 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Ботевград

Адрес:

1233 София, ул Скопие 1 А

Дата:

10.10.2019

Организация:

Кауфланд България ЕООД енд Ко КД

Повече информация за Кауфланд България ЕООД енд Ко КД може да получите ТУК