МЕНИДЖЪР МАРКЕТИНГ И ПРОДАЖБИ

Оберон-Х е българска компания с над 20 години опит в производството, пакетирането и дистрибуцията на зърнени храни, консерви, сосове и пчелен мед.

Отговорности
• Отговаря за управлението на бизнеса с ключовите клиенти на компанията- Модерна търговия (Международни вериги) и Традиционен канал (Дистрибутори и локални вериги)
• Съвместно с Търговски Директор определя цели и търговски условия по канали и клиенти;
• Води търговски преговори;
• Прогнозира и планира необходимите количества по артикули;
• Анализира и дава предложения за развитие на категориите, в които оперира компанията;
• Отговаря за рекламния и маркетингов план на компанията;
• Пряко ръководи всички маркетингови и рекламни кампании;
• Ръководи екип от търговски представители

Изисквания
• Опит в работа с Ключови клиенти: мин. 2 години
• Опит в Бързооборотен сектор Храни – предимство
• Висше образование
• Английски език
• Шофьорска книжка
Нашето предложение
• Интересна и динамична работа
• Атрактивна схема на възнаграждение;

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Хранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

с.Равно поле, Индустриална зона 1

Дата:

13.10.2017

Организация:

Оберон-Х ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Оберон-Х ООД може да получите ТУК