Продавач -консултант в магазин за строителни материали

Фирма Ивда Гео ЕООД се занимава с търговия на строителни материали.
За своя магазин разположен в РУМ Дружба 2 фирмата търси да назначи продавач консултант в Отдел "Строителни материали и строителна химия".

Отговорности:
Информиране и консултиране за стоките в магазина
Обслужване на клиентите в магазина
Приветливо и учтиво посрещане на клиентите в търговския обект
Поддържане на търговски вид на стоките и следене за наличието на информационни етикети по тях
Постоянно информиране за новите стоки и продукти, предлагани в строителния бранш
Поддържане на изряден търговски вид и хигиена на търговския обект
Носене на пълна отчетна и материална отговорност

Изисквания:
Завършено средно или висше образование
Предишен опит на същата или подобна позиция е предимство
Отлични комуникативни умения
Умения за работа в екип, проактивност, търговски усет и ориентация към постигане на резултати
Високо ниво на самодисциплина и организираност
Предимство ще имат кандидати с предишен опит в областта на продажбата на строителни материали

Компанията предлага:
Работа в динамична среда с екип от позитивни и инициативни хора
Работа по трудов договор
Работно време по утвърден график
Гарантирано месечно възнаграждение
Допълнително материално стимулиране, обвързано с резултатите

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1100 до 1300 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр.

Адрес:

София, ЖК Дружба 2, РУМ Дружба 2

Дата:

25.10.2017

Организация:

Ивда Гео ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Ивда Гео ЕООД може да получите ТУК