Управител на механа

Описание

механа 'Старата къща' търси да назначи управител:
Задължения:

• Посреща, настанява и изпраща клиенти на ресторанта
• Отговаря за прилагането и стриктното спазване на фирмените стандарти
• Отлично знае всички райони на обслужване в ресторанта и спомага дейността на сервитьорите
• Следи за броя и точното разпределение на клиентите спрямо свободните места
• Поддържа пряк контакт с Клиентите
• Спазва Правилника за вътрешния ред

Изисквания:
• АКУАЛНА СНИМКА
• Усмихната, лъчезарна и любезна с клиенти личност
• Приятна външност
• Енергичност
• Комуникативност
• Тактичност и дипломатичност
• Организираност
• Мотивация за работа

Нашето предложение:
• Фирмено обучениие
• Работа на смени
• Атрактивно и редовно заплащане според личните Ви резултати
• Работа в реална, динамична среда сред млад екип

Ако проявявате интерес кандидатствайте с автобиография и актуална снимка .
Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.
Отговарящ на обявата: Дима Давулска
тел:0887271580

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Благоевград

Дата:

21.10.2017

Организация:

КАЗАНТС ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за КАЗАНТС ЕООД може да получите ТУК