Мениджър на нови електрони магазини от цяла България

Описание

10 Мениджъра на нови електрони магазини от цяла България

Задължения:

Писане на постове в блога на магазина
Промотиране на магазина в социални мрежи
Промотиране във фейсбук
Промотиране на магазина по различни други канали
Разговор с клиенти и консултиране
Управление на магазина ( магазините са за продукти и уреди за здраве и е желателно да се направи справка на сайта "майка" Здравини. бг)
Необходимо е само да имате добри комуникативни умения, да обичате да продавате, да искате да учите нови неща, да носите препдиемачески усет и готовност да работите творчески и упорито.

Трудов договор.
Заплащане: минимална работна заплата+ %

Моля да кандидастват само хора проявяващи сериозно интерес към подобни възможности за кариерно развитие.

Изпратете мотивационно писмо и автобиография или се обадете на тел. 0876088599

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Почасова

Договор:
Друг

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. Сливен

Дата:

06.11.2017

Организация:

Биомедис ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Биомедис ООД може да получите ТУК