Продавач - Kонсултант

Описание

ОСНОВНИ ДЛЪЖНОСТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

1. Поддържа търговския вид на работното си място.
2. Посреща и обслужва клиенти, като ги консултира за качествата на стоките.
3. Следи за търговския вид и годността на предлаганите стоки.
4. Аранжира стоките на работното си място и витрините.
5. Поддържа хигиената в района на работното си място.
6. Съдейства на клиентите при предявяване на рекламации.
7. Приема доставки за заявените стоки, следи съответствието на поръчаните и доставени видове. Извършва заплащане на доставените стоки и приема съответните документи за това.
7. Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Специални умения:
* Организираност и отговорност * Умение за работа в екип * Лоялност и коректност

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Пазарджик

Дата:

14.12.2017

Организация:

"Стефан Арабов 2002" ЕООД

Повече информация за "Стефан Арабов 2002" ЕООД може да получите ТУК