Консултант-продавач в магазин за GSM аксесоари

"Modatel" търси консултант-продавач за верига магазини за Gsm & tablet аксесоари. Обект2-София-подлез "Васил Левски/Гурко".

Служителите на фирмата ще трябва да имат готовност да придобият следните качества:
-Работа с клиенти, продажби на аксесоари и услуги.
-Потребителски и административни умения за работа с фирмения сайт.
-Подготовката и обслужването на онлайн поръчки, работа с куриерски фирми.
-Административни задължения по вътрешно фирмените правила.

Изисквания:

Готовност за незабавно започване на работа.
Приветлив външен вид.
Отлични комуникативни умения.
Познания и интерeси в областта на мобилните телефони, таблети и комуникации.
Отлична компютърна грамотност.

Служителите ще са на постоянна работа и не са допустими отсъствия за учебни и други активни, извънработни занимания.
Английски език - предимство.
Умения за работа с Photoshop - предимство.

40 часова работна седмица, по график/смени.

Ние предлагаме:

-отлично възнаграждение;
-работа в млад и динамичен екип;
-редовно заплащане,трудов договор,социални и здравни осигуровки;
-вътрешно фирмено обучение;
-приветливо работно място с добра локация;
-работа в стабилна компания с над 15 години опит на пазара;
-възможности за израстване в бързо разширяващата се верига от магазини.

Одобрените кандидатури ще бъдат повикани на интервю.
Моля приложете снимки в цял ръст .

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1300 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал
Електронна търговия
Нехранителни продукти
Промишлени продукти

Населено място:

Гр. София

Дата:

31.10.2017

Организация:

Модател ЕООД