ЕКСПЕРТ ПРОДАЖБИ - ТЕЛЕКОМУНИКАЦИОННА И ДОМОФОННА ТЕХНИКА

"БИТТЕЛ” ЕООД е водеща компания в продажбите на климатична и соларна техника, домофонни системи, телефонни централи, мебели за офиса и дома. Tърговските марки, с които работим, са Panasonic, Gigaset, Alcatel, Farfisa, Nippon, Cobra, Daikin, Toshiba, Carmen и други. Във връзка с оптимизиране на търговската ни дейност, набираме кандидатури за позицията:

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ:

- Осъществяване на контакти с нови и настоящи клиенти на фирмата;
- Презентиране на нови стоки и модели, изготвяне на оферти и промоции;
- Активнa работa за увеличаване продажбите на компанията и постигане на нейните цели;
- Следене на трендовете на българския пазар.

НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:

1. Опит в сферата на продажбите и отлична комуникативност;
2. Технически познания в областта на телекомуникационната и домофонната техника;
3. Много добра компютърна грамотност;
4. Добро владеене на английски език е предимство;
5. Инициативност, динамичност, стремеж към постигане на резултати, работа в екип.
6. Валидна шофьорска книжка - активен шофьор;
7. Диплома за завършено висше образование.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

1. Възможност за професионално развитие;
2. Добро заплащане;
3. Допълнителни бонус стимули;
4. Работа в млад и динамичен екип.

Трудовата заетост на лицата е по проект по Оперативна програма "Развитие на човешките ресурси" 2014 - 2020 г. BG05M9OP001-1.003 "Ново работно място" .

Съгласно изискванията на програмата, лицата, които кандидатстват трябва да са на възраст до 29 години, да имат завършено средно образование и да не са учащи.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Пловдив, ул. "Нестор Абаджиев" 13

Дата:

02.11.2017

Организация:

Биттел ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Биттел ЕООД може да получите ТУК