ОХРАНИТЕЛ НА ОБЕКТ - гр. София

Описание

ОХРАНИТЕЛ НА ОБЕКТ
"БИТТЕЛ” ЕООД е водеща компания в продажбите на климатична и соларна техника, домофонни системи, телефонни централи, мебели за офиса и дома. Tърговските марки, с които работим, са Panasonic, Gigaset, Alcatel, Nippon, Cobra, Daikin, Carmen и други. Във връзка с оптимизиране на търговската ни дейност, набираме кандидатури за позицията:

Набираме кандидатури за позицията :
ВАШИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Осигурява контрол на достъпа
- Извършва периодични обходи на територията на охранявания обект
- Контролира и следи за осигуряване на сигурността на обекта, включително и чрез видеонаблюдение
- Наблюдава и своевременно сигнализира за инциденти и подозрителни лица
- Наблюдава и своевременно сигнализира за дефекти и повреди в системите за охрана и поддръжка на охранявания обект
- Осигурява общия ред и подредба на охранявания обект

НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:
- Чисто съдебно минало
- Представителен външен вид
- Дискретност
- Умения за работа в екип
- Възможност за работа на смени
- Длъжността е подходяща и за лица в пенсионна възраст
ПРЕДЛАГАМЕ:
- Коректност в трудовите отношения
- Добро заплащане
- Допълнителни стимули

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Пловдив, ул. "Нестор Абаджиев" 13

Дата:

02.11.2017

Организация:

Биттел ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Биттел ЕООД може да получите ТУК