СКЛАДОВ РАБОТНИК - гр. Пловдив

Описание

СКЛАДОВ РАБОТНИК

"БИТТЕЛ” ЕООД е водеща компания в продажбите на климатична и соларна техника, домофонни системи, телефонни централи, мебели за офиса и дома. Tърговските марки, с които работим, са Panasonic, Gigaset, Alcatel, Nippon, Cobra, Daikin, Carmen и други. Във връзка с оптимизиране на търговската ни дейност, набираме кандидатури за позицията:

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ:

- Товаро-разтоварна дейност;
- Приемане на стоки от доставчици;
- Предаване на стоки на клиенти;
- Подреждане и преместване на стоката в склад;
- Работа със специализиран софтуер и компютър.

НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:

1. Отговорност към поставените задачи;
2. Прецизност и изпълнителност;
3. Свидетелство за управление на електрокар и мотокар (предимство);
4. Валидна шофьорска книжка е предимство;
5. Добра компютърна грамотност.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

1. Добро заплащане;
2. Работа в млад и динамичен екип.

Tрудовата заетост на лицата е по проект по Оперативна програма "Развитие на човешките ресурси" 2014 - 2020 г. BG05M9OP001-1.003 "Ново работно място" .

Съгласно изискванията на програмата, лицата, които кандидатстват трябва да са на възраст до 29 години, да имат завършено средно образование и да не са учащи.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр. Пловдив, ул. "Нестор Абаджиев" 13

Дата:

02.11.2017

Организация:

Биттел ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Биттел ЕООД може да получите ТУК