ТЪРГОВСКИ СПЕЦИАЛИСТ – ТЕХНИКА ЗА КОМУНАЛНО СТРОИТЕЛСТВО

EВРОМАРКЕТ е най-големият доставчик на индустриално оборудване и строителна техника в България.

В рамките на своето направление за строителна техника Евромаркет е представител за България на водещи световни производители на земекопна и товарачна, комунална, подемна, пътно-строителна и минно-кариерна техника.

Във връзка с разрастването на бизнеса компанията търси Търговски специалист за техника за комунално строителство. Търговският специалист работи с продукти на технологични лидери като:
- Komatsu - багери, челни товарачи, булдозери, дъмпери;
- Hidromek - багер-товарачи;
- Gehl - мини челни товарачи;
- Vermeer – безизкопни технологии за тръбопроводи, каналокопатели;
- Bagela – техника за изтегляне на кабели и тръби, машини за рециклиране на асфалт;
- GF – машини за заваряване на тръби.

Отговорности:
- Провежда срещи с клиентите – строителни компании, работещи по инфраструктурни проекти, консултира ги при избора им на продукти и решения;
- Намира нови проекти и установява контакти с компаниите-изпълнители;
- Изготвя оферти;
- Води търговски преговори, сключва договори и сделки и следи за изпълнението им;
- Изготвя отчети за дейността си.

Изисквания:
- Висше образование;
- Опит като активен търговец;
- Важно предимство е опитът в продажбите на техника / инвестиционно оборудване;
- Шофьорска книжка и готовност за пътувания;
- Владеене на английски език на работно ниво.

Успешният служител на тази позиция притежава отлични комуникативни и търговски умения, инициативност, енергичност, умее да планира работата си, ориентиран е към краен резултат.

Компанията предлага:
- Позиция в голяма и утвърдена компания, лидер в своята област;
- Работа с отлично позиционирани на пазара продукти;
- Продуктово и търговско обучение след заемане на длъжността;
- Възможност за дългосрочно професионално развитие, обучения в страната и чужбина;
- Сплотен и приятелски екип, високопрофесионална среда;
- Много добро възнаграждение и допълнително стимулиране на база постигнати резултати.

За да кандидатствате по тази обява, моля изпратете автобиография и актуална снимка.

Данните, които предоставяте доброволно, са лични данни по ЗЗЛД и подлежат на специална защита. Ние поемаме ангажимента да ги опазваме, съхраняваме и използваме само във връзка с регистрирането на Вашата кандидатура за работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Нехранителни продукти
Промишлени продукти
Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, Казичене, ул. Околовръстен път 454

Дата:

06.12.2017

Организация:

Евромаркет Груп АД

Повече информация за Евромаркет Груп АД може да получите ТУК