Търговски представител на висок клас строителни материали

Официален представител на реномирани европейски фабрики, вносител на висок клас гранитогрес, фаянс, санитарна керамика и строителни материали. търси да назначи: Търговски представител за гр. Бургас и региона.

Компанията предлага динамична и интересна работа, мотивиращо фиксирано възнаграждение с отлични възможности за допълнителни приходи, обвързани с резултатите от продажбите

Работодателят предоставя още:
• Коректни трудови взаимоотношения
• Служебен автомобил
• Преносим компютър
• Мобилен телефон

Основни задължения:

• Активни продажби - прилагане на цялостната търговска политика за налагане на пазарното присъствие в поверения район
• Откриване и привличане на нови клиенти и партньорства: инвеститори, строители, архитекти
• Изграждане и поддържане на връзка с клиентите, постигане на успешно сътрудничество, извършване на след-продажбено обслужване и техническо консултиране
• Изготвяне на технически решения и оферти
• Периодични отчети за извършената работа

Изисквания:

• Опит в сферата на продажбите на строителни материали и/или подобни стоки, познаване на клиентите и спецификата на този пазар
• Умения за презентиране, убеждаване и водене на ползотворни търговски преговори
• Коректност и лоялно отношение към работодател
• Стремеж за постигане на високи резултати и инициатива за увеличаване на продажбите
• Много добро владеене на английски език
• Шофьорска книжка и готовност за активно пътуване

Кандидатстването по тази обява става с подробно CV на български език. Наш представител ще се свърже по телефона с кандидатите, които са одобрени за предварителна информационна среща.

Удостоверение за посредническа дейност при наемане на работа номер 2175/16.12.2016, Министерство на труда и социалната политика.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Промишлени продукти
Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

09.11.2017

Организация:

Open Mind Management Ltd.

Повече информация за Open Mind Management Ltd. може да получите ТУК