Експерт търговия/ Строителство за гр.София

Основни задължения:

 Разработва тръжни документации и договори;
 Участва в подготовката и провеждането на процедури за възлагане на обществени поръчки или на търгове за избор на изпълнител на строителство и/или услуги за строителство, спазвайки изискванията на Закона за обществените поръчки;
 Участва в комисии за избор на изпълнител при процедури за възлагане на обществени поръчки или търгове.

Изисквания:

 Опит в провеждане на процедури за възлагане на обществени поръчки – минимум 3 години;
 Висше икономическо, техническо или юридическо образование;
 Добро познаване на ЗУТ, ЗЕ, ЗОП;
 Много добра компютърна грамотност – MS Office;
 Умения за работа в екип;
 Добри организационни и аналитични способности.

Предимства:

 Завършена строителна или електротехническа специалност;
 Английски език – ниво В2;

Място на работа: гр.София

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Цариградско шосе №159

Дата:

15.02.2019