Офис мениджър

ЕВРАЗИЯ ТРЕЙДИНГ ЕООД е компания с дългогодишен опит в сферата на търговията със сушени плодове и ядки.

Във връзка с разширяване на дейността в склада си, фирмата търси да назначи жена на длъжност Офис мениджър.

Основни задължения и отговорности:

- Координира и организира административната дейност в офиса;
- Подпомага и координира работата на Управителя;
- Осъществява комуникацията между служителите на фирмата, клиенти, бизнес партньори;
- Оформя и разпределя кореспонденцията, свързана с дейността на фирмата, като контролира потока от информация чрез телефон, e-mail и поща;
- Изготвя отчети за нуждите на счетоводството и мениджмънта;
- Обработва първични счетоводни документи, като фактури, складови разписки сертификати, митнически декларации и ХАСЕП документация, др.;
- Водене на кореспонденция с клиенти, изготвяне и изпращане на оферти и др.;
- Архивиране на фирмената документация;
- Работа с клиенти.

Изисквания към кандидата:
- Опит на подобна позиция;
- Владеенето на турски език е предимство;
- ОТЛИЧНИ компютърни умения – работа с MS Office и Internet, счетоводен софтуеър;
- Умения за водене на кореспонденция;
- Умения за работа с офис техника.

Личностни качества:
- Много добре развити организационни и координационни качества;
- Комуникативност, инициативност, съобразителност и експедитивност;
- Умения за работа по няколко задачи едновременно и под напрежение;
- Умения за работа в екип.

Моля, изпращайте автобиография и актуална снимка.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Турски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 800 до 0 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

СОФИЯ, София 1000, СОФИЯ

Дата:

13.11.2017

Организация:

ЕВРАЗИЯ ТРЕЙДИНГ ЕООД

Повече информация за ЕВРАЗИЯ ТРЕЙДИНГ ЕООД може да получите ТУК