Сервизен специалист

Фирма с предмет на дейност внос и поддръжка на измервателни уреди търси да назначи СЕРВИЗЕН СПЕЦИАЛИСТ.

ИЗИСКВАНИЯ:

- Средно специално или висше техническо образование специалности “Електротехника”, "Електроенергетика", "Електроснабдяване на промишлени предприятия" или близки специалности.
- Добро владеене на технически английски език за свободно боравене с техническа документация.
- Компютърна грамотност (работа с Microsoft Word и Excel).
- Способност за работа в екип.
- Възможност за работа на пълен работен ден.
- Възможност за командировки във и извън страната.
- Шофьорска книжка и активен шофьорски стаж - кат. В.
- Отлична комуникативност.
- Коректност, лоялност, организираност.

ОТГОВОРНОСТИ:

- Приемане на рекламациите
- Разчитане на схеми и превод на технически спецификации и инструкции
- Отремонтиране и предаване на постъпилите за ремонт уреди
- Технически консултации
- Инсталиране и въвеждане в експлоатация на системите за стационарен монтаж

Фирмата предлага:

- Постоянна работа на трудов договор.
- Отлични работни условия.
- Възможност за професионално развитие.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Енергетика и Ютилитис (Ток/Вода/Парно/Газ)

Населено място:

Гр. София

Адрес:

жк. Гоце Делчев бл.258 София 1404, София-град

Дата:

23.04.2018

Организация:

Локатор-К ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Локатор-К ООД може да получите ТУК