СПЕЦИАЛИСТ МЕБЕЛИ

Кооперация Панда/“ Office 1 Superstore” e водеща международна франчайзингова верига магазини, специализирана в търговията с канцеларски материали, офис мебели, техника и консумативи. Ръководейки се от мотото „Всичко за Вашия офис под един покрив“, ние предлагаме изчерпателен асортимент и първокласно обслужване – знак за качество, коректност и професионализъм.

Кооперация „Панда”, мастърфранчайзер на „Office 1 Superstore” за България, във връзка с динамичните темпове на развитие на организацията, търси да назначи в Дирекция Продукти -

СПЕЦИАЛИСТ МЕБЕЛИ.
Основната дейност на позицията е подпомагане на дейността на продуктовия мениджър.

Вашите задължения ще бъдат:
- Изготвя и изпраща поръчки до български и чуждестранни производители и доставчици;
- Води кореспонденция с фирмите доставчици и проследява процеса на изпълнение;
- Следи състоянието и тенденциите на пазара и цените на продуктите;
- Участва в изготвянето на промоции;
- Обработва специални запитвания и заявки;
- Попълва търгове и осигурява мостри.

От Вас очакваме:
- Способност за определяне на приоритети;
- Умение за работа в екип;
- Комуникативни способности;
- Владеене на английски език – работно ниво;
- Висше образование е предимство.
- Отлично ниво на компютърна грамотност /MS Office/;
- Умения за планиране, последователност и вземане на бързи и адекватни решения;
- Енергичност, инициативност, лоялност към дружеството.

Ние предлагаме:
- Динамична работа в млад и мотивиран екип;
- Мотивиращо възнаграждение и социален пакет;
- Възможност за развитие в една от водещите търговски компании на пазара;

Ако отговаряте на нашите изисквания и това предложение представлява интерес за Вас, изпратете актуална автобиография и снимка.

Контакт ще бъде установен само с одобрените по документи кандидати.

Кандидатурите се разглеждат при стриктна конфиденциалност и според ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Нехранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. Цариградско шосе 139

Дата:

15.01.2018

Организация:

Кооперация Панда

Детайли за организацията:

Повече информация за Кооперация Панда може да получите ТУК