Продавач - консултант

Описание

Описание и изисквания:

Sexwell е утвърдена и водеща марка в търговията със стоки за възрастни. От 25 години правим нещата различно, защото приемаме, че не сме продавачи на играчки, а консултанти на удоволствието. Служителите, които работят при нас са непринудени и забавни хора.
Станете част от нашето специално семейство!

От Вас ще очакваме:

- Добри комуникативни умения;
- Вежливо и коректно отношение към нашите клиенти;
- Отговорност към задълженията си;
- Инициативност;
- Да се забавлявате! :)

Ние Ви предлагаме:

- Дългосрочен ангажимент в компания с традиции;
- Сигурен месечен доход и допълнителни възнаграждения, отразяващи положените усилия и постигнатите резултати;
- Безплатни фирмени обучения;
- Усмихнати и винаги готови да помогнат колеги.

Изпратете Вашето CV на e – mail: r.dukmedjieva@sexwell.bg и ние с радост ще разгледаме кандидатурата Ви.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Трудово възнаграждение:

От 600 до 900 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. "Г.С.Раковски" 71

Дата:

10.04.2018

Организация:

Сексуел ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Сексуел ЕООД може да получите ТУК