Продавач - Консултант

"Берьозка" е верига магазини за хранителни стоки, характерни за руската кухня и трапеза. Към настоящия момент веригата наброява 32 магазина на територията на България, разположени в повечето големи областни градове в страната. 16 от магазините са в гр. София. Във връзка с вакантно място в м-н МегаМОЛ Люлин, обявяваме конкурс за позиция:

ПРОДАВАЧ КОНСУЛТАНТ

Задължения за длъжността:
- Обслужване на клиенти в търговската зала;
- Активно консултиране на клиенти - какво представляват продаваните стоки, с какво се отличават те от аналозите на Българския пазар, произход, вкусови качества;
- Работа с каса и касов апарат;
- Приемане и подреждане на стока, следене сроковете на годност;
- Поддържане търговския вид на стоките и състоянието на обекта, съгласно санитарните изисквания;

Изисквания:
- Отлични комуникативни умения - позитивното общуване с клиентите в търговската зала е задължително;
- Възможност за работа по предварително съставен от ръководството график: 5/2 дена - пълен работен ден.
- Познания по руски език се считат за предимство.

Ние Ви предлагаме:
- Работа на пълен работен ден, 6-месечен изпитателен трудов договор, който при успешна работа преминава в постоянен и всички съпътстващи осугуровки, съгласно КТ;
- Възможност за професионално развитие;
- Добро възнаграждение, конкурентно на останалите вериги в сектора;
- Динамична работна среда.

УСЛОВИЯ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:
- Автобиография.
- Актуална снимка.
- Мотивационно писмо (разглежда се с предимство)

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Руски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Хранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Дата:

15.01.2018

Организация:

Берьозка България ООД

Повече информация за Берьозка България ООД може да получите ТУК