Продавач-консултанти/ки

Нашите продуктите са предназначени за елегантните жени, съчетават дрехи за свободното време и спорта, бельо, плажни облекла и аксесоари.Нашият стил е изключителен, уникален, удобен и отразява последните модни тенденции на неустоими цени!

Задължения към длъжността:

- Приветливо посрещане на клиентите в търговския обект
- Консултиране и информиране на клиентите за предлаганата стока
- Поддържане на търговския вид и хигиена на работното място
- Аранжиране на стоки и витрини
- Материална отговорност
- Получаване и обработка на стока

Изисквания към кандидатите:

- Търговски усет и умения за продажби;
- Предимство е владеенето на чужд език:английски;
- Приветлив външен вид и мотивация за работа в сферата на продажбите;
- Отговорност към работния процес ;
- Работа на смени;
- Завършено средно образование;
- Инициативност, енергичност и добри комуникативни умения.

Ние Ви предлагаме:

-Да получавате добро и мотивиращо възнаграждение, вследствие на постигнати резултати.
-Трудов договор и осигуровки.
-Работно място: The Mall.

В случай, че проявявате интерес към нашето предложение, моля ИЗПРАЩАЙТЕ своята автобиография, актуална снимка и телефон за връзка. Документите Ви ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД.
Месторабота: София

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

16.01.2018

Организация:

Дизайн шопс

Детайли за организацията:

Повече информация за Дизайн шопс може да получите ТУК