Служител/и за верига супермаркети- София

Easy Consult е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси.

За наш клиент, „Работодател номер едно в България“ за 2017 г., лидер за Европа в търговията с бързооборотни стоки и водеща верига за страната, набираме персонал за гр. София.

Задълженията ти ще включват разнообразни дейности като:

• обслужване на клиенти на каса;
• подреждане на стока;
• печене на хляб и други.

Ние търсим кандидати, които:

• имат завършено средно образование;
• мотивация и желание за работа в екип;
• са комуникативни, усмихнати и имат нюх към обслужването на клиенти;
• обичат разнообразието и динамиката;
• искат да бъдат част от сплотен екип;
• търсят развитие в компания с европейски стандарти и утвърдени практики.

Ставайки част от екипа, ще получиш:

• твърдо месечно възнаграждение – 1200 лв. бруто;
• ваучери за храна – 60 лв. всеки месец;
• трудов договор на пълни осигуровки;
• изключителна коректност при заплащане на изработеното време - с точност до минутата;
• работно място без никакви глоби и удръжки!
• допълнително здравно осигуряване;
• социално помещение с всички удобства за почивка (машина за фреш, диспенсър за вода, безплатен чай за служителите);
• работа на график, но БЕЗ нощни смени!

Компанията ти предлага още:

• Отлични условия на труд и страхотна работна среда - „Работодател номер едно в България“ за 2017!
• Реална възможност за развитие (95% от управленските кадри в обектите са стартирали от позиция касиер-продавач!);
• Работа с най-иновативната техника в бранша.

При интерес изпрати директно автобиографията си!

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално, съгласно ЗЗЛД.. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1200 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

10.07.2019

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК