Търговски представител

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, официален представител на смазочни продукти и филтри за леки и товарни автомобили, търсим мотивиран професионалист на позиция:

Отговорности:

- Консултиране, изготвяне на оферти, привличане на нови клиенти и поддържане на вече установени контакти със стари такива;
- Идентифициране на артикулите по каталози и по специфични програми за разпознаване, предаване на поръчки към определен отдел;
- Поддържане на дългосрочни бизнес отношения с настоящи клиенти на компанията;
- Утвърждаване на добри отношения с нови клиенти;
- Информиране на клиентите за тенденции и иновации, промоционални и ексклузивни услуги на компанията;
- Възможност за постигане на личностни и екипно поставени цели;

Привилегии:

- Възможност за професионално израстване в постоянно развиваща се компания;
- Отлично възнаграждение;
- Обучение според стандартите на компанията;
- Mобилен телефон, таблет и автомобил;
- Работа в добър екип от професионалисти;

Изисквания:

- Опит на подобна позиция – директни продажби (автомобилната, камионна и тежкотоварна индустрия - резервни части, масла, филтри, аксесоари и т.н.);
- Търговски нюх и умения за работа с клиенти;
- Добри комуникативни умения;
- Отлична компютърна грамотност;
- Шофьорска книжка- категория "B".

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. Добрич

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

19.01.2018

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК