Мениджър Продажби

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ти не си изключение!

За наш клиент, търговска верига за дрехи, търсим да назначим човек на позицията:

Отговорности и задължения:

Поддържа връзка с настоящи клиенти за тяхната удовлетвореност, нови продукти и услуги;
Отговаря за изпълнението на всички дейности по продажби в компанията;
Проучва, следи и анализира новите тенденции и конкуренцията;
Планира и организира работата в обектите, съгласно утвърдените фирмени процедури;
Участва заедно с мениджмънта в планирането на финансови цели и следи тяхното постигане;
Контролира стоковата наличност;
Прилага стандарта за обслужване на клиенти.

Изисквания:

2г. опит в сферата на продажбите на дребно;
Компютърна грамотност;
Свидетелство за управление на МПС;
Добре развити комуникативни, административни, организационни и лидерски умения.

Компанията предлага:

Добри условия на работа;
Твърдо възнаграждение + %;
Динамична и разнообразна среда на работа.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност и в съответствията с изискванията на ЗЗЛД. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

22.01.2018

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК