Специалист директни продажби

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Вие не сте изключение!

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият клиент е организация от банковия сектор, която е лидер на пазара по печалба с повече от 1500 служители.

Специалист директни продажби в магазини за техника

Работното място е в големи вериги за техника в гр. София.

Основни задължения:

• Сключване на договори и поддържане на дългосрочни бизнес отношения с клиентите;Активна продажба на атрактивни варианти за финансиране при закупуване на продукти (стокови кредити);
• Активно привличане на нови клиенти и разширяване на съществуващия портфейл;
• Сключване на договори и поддържане на дългосрочни бизнес отношения с клиентите;
• Осъществяване на първи контакт с потенциални клиенти на Банката;
• Професионална консултация и съдействие на клиентите на Банката;
• Административно обслужване на кредитите (приемане, проверка и обработка на необходимите документи).

Изисквания:

• Комуникативност, отговорност и инициативност;
• Позитивно настроена личност
• Мотивация за постигане на резултати;
• Проактивност в подхода към задълженията и клиентите;
• Предишен опит при работа с клиенти е предимство, но не е задължителен.
предприемчиви и с търговски усет;
• искате да печелите и да се развивате във финансовата сфера;
• Амбициозна личност, ориентирана към постигане на цели;
• Опит в директните продажби е предимство.

Ниe предлагаме:

• Въвеждащо обучение, с фокус върху уменията за слушане, задаване на въпроси, преговаряне и убеждаване в преговори;
• Гъвкаво работно време на смени;
• Атрактивно възнаграждение, в което личният принос и резултати имат значение (фиксирано възнаграждение +допълнителен ежемесечен бонус, основан на индивидуалните резултати);
• Възможност за високи постижения и развитие на търговски и комуникативни умения;
• Опит в компания лидер в своя бранш;
• Екип от усмихнати и динамични професионалисти;
• Социални придобивки като допълнително здравно осигуряване, преференциални условия за продукти на банката и възможност за закупуване на карта за спорт на атрактивна цена;
• Предимството да работите за една от най-големите финансови компании за потребителско кредитиране и един коректен работодател.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

22.01.2018

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК