ПРОДУКТОВ СПЕЦИАЛИСТ - ИНДУСТРИАЛНО ОБЗАВЕЖДАНЕ

Създадена през 1992 г., ЕВРОМАРКЕТ е най-голямата търговско-инженерингова компания за индустриално оборудване и строителна техника в България.

Направлението "Индустриални инструменти и машини” на ЕВРОМАРКЕТ предлага професионални ръчни инструменти, професионални електроинструменти, измервателни уреди, подемни и теглещи съоръжения, пневматични инструменти, индустриално обзавеждане и др. Ние си партнираме с някои от най-големите световни производители в областта на индустриалните инструменти и оборудване – Gedore, Bosch, Mitutoyo, Cembre, Chicago Pneumatic, Fami, Sumake и др.

Във връзка с разрастването на бизнеса увеличаваме нашия екип и откриваме нова позиция - ПРОДУКТОВ СПЕЦИАЛИСТ ЗА ИНДУСТРИАЛНО ОБЗАВЕЖДАНЕ НА РАБОТНИ МЕСТА.

Отговорности:

• Активно осъществява контакти с настоящи и нови клиенти
• Дава решения за приложенията на продуктите от групите, за които отговаря, на база на специфичните нужди на различните клиенти
• Консултира търговските специалисти
• Отговаря за търговския резултат на съответните продуктови групи
• Определя ценовата политика за продуктовите групи
• Следи за адекватните нива на складови наличности
• Комуникира с доставчика по всички въпроси, свързани с реализацията на продуктите
• Отговаря за трансфера на know how от доставчика към търговските специалисти и клиентите, организира обучения

Изисквания:

• Висше образование с техническа или икономическа специалност
• Добро ниво на владеене на английски език, писмено и говоримо
• Опит в активните продажби с доказани резултати
• Опитът в работа с клиенти от индустрията е важно предимство
• Шофьорска книжка и готовност за пътувания в страната
• Преминати тренинги за търговски умения са предимство

Компанията предлага:

• Позиция в утвърдена компания, лидер в своята област
• Работа с бизнес клиенти и с продукти от водещи световни марки
• Начално продуктово обучение
• Възможности за професионално развитие; обучения на място и в чужбина
• Динамична, отговорна и разнообразна работа
• Екип от професионалисти и отлична работна атмосфера
• Много добро възнаграждение

Ако описаната позиция отговаря на Вашия опит и професионални интереси, моля изпратете автобиография и снимка.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Нехранителни продукти
Промишлени продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, Казичене, ул. Околовръстен път 454

Дата:

12.02.2018

Организация:

Евромаркет Груп АД

Повече информация за Евромаркет Груп АД може да получите ТУК