Касиер - Фактурист- София

За наш клиент - водеща компания производител, намираща се в кв. Илиенци, Военна рампа, търсим да назначим: Касиер - Фактурист

Изисквания:

Икономическо образование – средно или висше;
Умение за работа с пари;
Водене на изрядна отчетност на касовите операции;
Точност при отчитане на касата;
Изисквания за внимание към детайлите и документите;
Умее да работи в динамична среда, в индустриалния сектор;
Точност, комуникативност, лоялност и умение за работа в екип.

Задължения:

Издава данъчни фактури/ кредитни известия/ дебитни известия и други фирмени документи, придружаващи покупката;
Следи и издава данъчни фактури по авансови плащания;
Завежда касата на фирмата;
Работи с касов апарат;
Приема, съхранява и предава парични средства;
Изготвя приходни и разходни документи, отразяващи движенията на паричните средства в касата;
Оформя по установения ред документите, паричните средства за изплащане на командировъчни и други разходи;
Води касовата книга по остановени вътрешни разпоредби за счетоводна документация.
Ежедневно проверява фактическата наличност на паричните суми и приключва касовата отчетност.

В замяна ще получите:

Мотивиращо възнаграждение;
Стандартно работно време - 08:30 - 17:00ч.
Събота, неделя и празници са почивни;
Допълнителна здравна застраховка;
Въвеждащо обучение;
Ако тази обява представлява интерес за Вас, може да кандидатствате, като изпратите актуална автобиография.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

10.07.2019

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК