КАСИЕР-ПРОДАВАЧ- София

Easy Consult е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси. За наш клиент, „Работодател номер едно в България“ за 2017 г., лидер за Европа в търговията с бързооборотни стоки и водеща верига за страната с над 2300 служители, търсим да назначим отговорна и мотивирана личност за позицията

КАСИЕР-ПРОДАВАЧ, за района на ж.к. Красно село

Твоите отговорности:

Като касиер-продавач ще отговаряш за широк кръг от дейности, като работа на каса, подреждане на стока, отговорност за хигиената във филиала, печене на хляб и др.
Работа на сменен режим, без нощни смени!

Ние търсим кандидати, които:

Имат завършено средно образование;
Мотивация и желание за работа в екип;
Позитивни и любезни, с нюх към обслужването на клиенти;
Обичат да работят в динамична и разнообразна среда;
Притежават силно развито чувство за отговорност и лоялност;
Искат да бъдат ценени и да се развиват в компания с европейски стандарти и утвърдени практики;

Ставайки част от екипа, получаваш:

Твърдо месечно възнаграждение – 1200лв бруто;
Ваучери за храна – 60лв всеки месец;
Трудов договор на пълни осигуровки;
Изключителна коректност при заплащане на изработеното време - с точност до минутата;
Без никакви глоби и удръжки!
Допълнително здравно застраховане, с покритие в голям брой медицински заведения;
Социално помещение с всички удобства за почивка (машина за фреш, диспенсър за вода, безплатен чай за служителите).

Компанията ти предлага още:

Отлични условия на труд и страхотна работна среда - „Работодател номер едно в България“ за 2017!
Реална възможност за развитие (95% от управленските кадри в обектите са стартирали от позиция касиер-продавач!);
Работа с най-иновативната техника в бранша;

При интерес, обади се на тел: 0882517185 / 0884121318 или изпрати директно автобиографията си!

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално, съгласно ЗЗЛД.. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

09.10.2019

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК