Продавач консултант

Описание

Продавач-Консултант

Магазин за алкохол и цигари търси да назначи за нощна смяна отговорни хора за работа във фирмените си магазини в гр. София.

Вашите задължения ще бъдат:
- коректност и лоялност;
- вежливо отношение към клиентите

Ние ще изискваме:

- сериозно, отговорно и позитивно отношение към работата;
- готовност за спазване на фирмената политика;
- спазване на високи стандарти за обслужване;
- умения за работа с клиенти;
- умение за работа в екип;
- минимум средно образование.

Нашето предложение е:

- Трудов договор;
- стартова заплата 900 лв.
- фирмено обучение;
- работа на смени 2/2, от 20:30ч.-8:30ч,съобразена с КТ;

Ако Вие сте наясно, че трудовия договор е двустранен ангажимент,
Ако знаете, че благодарение на нашите клиенти, получаваме месечното си възнаграждение,
Ако вече разбрахте, че работейки по-добре получавате повече,
Ако смятате, че това е Вашата обява....
Ако Вие сте нашият човек, ние Ви очакваме на адрес: кв. Лозенец, бул. „Христо Смирненски” 7 (Площад Журналист)

Очакваме Вашите документи за кандидатстване /АВТОБИОГРАФИЯ И АКТУАЛНА СНИМКА, телефонен номер за обратна връзка/.

Информираме ви, че първоначалният подбор ще се извърши само по документи със снимки.

Уведомяваме Ви, че всички данни, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 900 до 0 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Светлоструй 8

Дата:

09.04.2019

Организация:

ЕЙ ДЖИ ЕНД КО ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЕЙ ДЖИ ЕНД КО ООД може да получите ТУК